تبلیغات
بسیج دانش آموزی تربت حیدریه - پیوستن وبلاگ بسیج دانشجویی تربت حیدریه به جنبش اینترنتی تولید ملی،حمایت از کار و سرمایه ایرانی

بسیج دانش آموزی تربت حیدریه
انقلاب فضای مجازی

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث


سایت رهروان ولایت اعلام کرد

http://www.jonbeshnet.ir/news/377

وبلاگ بسیج تربت حیدریه به جنبش اینترنتی تولید ملی پیوست

یك بخش مهم از مسائل اقتصادى برمیگردد به مسئله‌ى تولید داخلى. اگر به توفیق الهى و با اراده و عزم راسخِ ملت و با تلاش مسئولان، ما بتوانیم مسئله‌ى تولید داخلى را، آنچنان كه شایسته‌ى آن است، رونق ببخشیم و پیش ببریم، بدون تردید بخش عمده‌اى از تلاشهاى دشمن ناكام خواهد ماند...... همه‌ى مسئولین كشور، همه‌ى دست‌اندركاران عرصه‌ى اقتصادى و همه‌ى مردم عزیزمان را دعوت می‌كنم به این كه امسال را سال رونق تولید داخلى قرار بدهند. بنابراین شعار امسال، «تولید ملى، حمایت از كار و سرمایه‌ى ایرانى» است. (بخشی از پیام نوروزى مقام معظم رهبری به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۱)

با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری مدظله العالی نسبت به اهتمام مردم و مسئولین در زمینه حمایت از تولید ملی، تلاش های گسترده ای در پایگاه مجازی گروه رهروان ولایت، تحت عنوان جنبش اینترنتی «تولید ملى، حمایت از كار و سرمایه‌ى ایرانى» برای تشویق مردم به مصرف کالاهای ایرانی، و همچنین ترغیب مسئولین نسبت به پیگیری بهبود کیفیت کالاهای تولید داخل، صورت گرفته است.

بر اساس این گزارش، درج لوگوها در سایت و وبلاگ ها و همچنین ایجاد صفحه های اینترنتی در شبکه های اجتماعی و نوشتن یادداشت، مقاله، خبر ، عکس ، کلیپ در سایت ها و وبلاگ ها و... بخشی از این فعالیت ها است.

لذا در همین راستا وبلاگ بسیج دانشجویی تربت حیدریه با درج لوگوی جنبش اینترنتی تولید ملی ، حمایت از کار و سرمایه ایرانی به جنبش اینترنتی «تولید ملى، حمایت از كار و سرمایه‌ى ایرانى» پیوست.نوشته شده در جمعه 26 خرداد 1391 توسط هادی صاحب نام
مقام معظم رهبری

نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin