تبلیغات
بسیج دانش آموزی تربت حیدریه - جایزه‌ای دیگر برای کسی که حکم شاهین نجفی را اجرا کند

بسیج دانش آموزی تربت حیدریه
انقلاب فضای مجازی

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

به گزارش گروه اینترنتی رهروان ولایت به نقل از سایت جام نیوز ، شانزدهم خردادماه، بیانیه‌ای با امضای "جمعی از نویسندگان و مؤلفان نشر ‌راه نیکان" منتشر شد که طی آن نویسندگان یک انتشاراتی حق‌التألیف خود را به افرادی می‌دهند که حکم "ارتداد" شاهین نجفی را اجرا کنند.

در این بیانیه، شاهین نجفی، خودفروخته‌ای معرفی شده که به اعتقاد نویسندگان بیانیه به انواع رذائل اخلاقی و اعتقادی آلوده است.
آن‌ها تأکید کرده‌اند که حق‌التألیف آثار منتشر شده یا در دست انتشار خود را به «مجاهدی» می‌دهند که حکم ارتداد شاهین نجفی را اجرا کند.
شاهین نجفی خواننده رپ فراری که الآن مقیم آلمان می باشد در ماه گذشته به ساحت مقدس امام هادی (ع)، امام رضا(ع) و امام زمان (عج)، اهانت کرده بود و از طرف مراجع عظام تقلید حکم ارتداد نام برده صادر گردید.
در عین حال عکسی که در فیس‌بوک و یوتیوب ضمیمه این ترانه شده، یکی از نقاط اعتراض کسانی بوده که آن را توهین‌آمیز شمرده‌اند. در این عکس گنبدی که مربوط به مقبره یکی از امامان شیعه است، به سینه زنانه تغییر شکل داده شده و بر فراز آن پرچم هفت‌رنگ گروه‌های حامی حقوق همجنس‌گرایان به تصویر در آمده است.
به دنبال اعلام آمادگی اعضای هیئت الرضا برای اجرای حکم ارتداد شاهین نجفی، همین امر باعث شد این خواننده رو به زندگی مخفیانه در آلمان بیاورد و نیروهای امنیتی این کشور حفاظت از او را برعهده بگیرند.


نوشته شده در پنجشنبه 18 خرداد 1391 توسط هادی صاحب نام
مقام معظم رهبری

نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin