تبلیغات
بسیج دانش آموزی تربت حیدریه - کمپین‌های فیس‌بوکی جاسوس پرور است

بسیج دانش آموزی تربت حیدریه
انقلاب فضای مجازی

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

رژیم اشغالگر قدس از چند ماه قبل با راه اندازی کمپین هایی در فیس بوک، به طرح شعارهای جذاب و فریبنده در قالب صلح و دوستی اسرائیل با ایران و سایر کشورهای اسلامی پرداخته که با حمایت گسترده رسانه های صهیونیست و غربی تاکنون کاربران زیادی را جذب کرده است.

این در حالی است که بر اساس گفته های منبع آگاه، صهیونیست ها با این کمپین ها در وهله اول اقدام به سرقت اطلاعات و ورود به کامپیوترهای شخصی کاربران فیس بوک کرده و در مرحله بعد از بین مراجعه کنندگان به این سایت ها، سعی در جذب و پرورش انواع جاسوس ها برای خود دارند.

شیوه عمل سرویس های اطلاعاتی رژیم صهیونیستی در این خصوص، به این گونه است که آنها از طریق تخلیه اطلاعات سرقت شده، به شناسایی عوامل مستعد جاسوسی پرداخته و از اقدامات بشر دوستانه و ضد جنگ، با این افراد گفت و گو می کنند.

سپس با استفاده از نقاط ضعف فردی آنان، در راستای جمع آوری اطلاعات مورد نیاز خود و جاسوسی علیه کشورهایشان بهره می گیرند، البته قبلاً مشابه این اقدامات در پروژه “Born to freedom” که هدفش جاسوسی از کشورهای اسلامی بود ارائه و تجربه شده است، اما اکنون با ظاهری جدید از سوی صهیونیست ها رونمایی شده است.

از زاویه دیگر، به نظر می رسد رژیم صهیونیستی در مقابله با کشورهای اسلامی علی الخصوص آنها که توانایی نظامی خوبی دارند، به استیصال رسیده و سعی دارد با ایجاد جریان های دولتی در پوشش نهادهای مدنی و شبکه های اجتماعی، ندای صلح سر داده و از این رهگذر ناتوانی خود را در جهت رو در رو پوشش دهد.

اما جولان صهیونیست ها در منطقه و یارگیری گسترده از بین جوانان مسلمان با هدف جاسوسی امری است که باید زنگ هشداری را برای همراهان مقاومت از جمله ایران به صدا در آورد و دستگاه های امنیتی جمهوری اسلامی را به تکاپو در این زمینه وا دارد.

به نظر می رسد که سازمان امنیتی ایران، نباید بیش از این به سرویس های جاسوسی رژیم صهیونیستی اجازه دهد که چنین آشکارا اقدام به استخدام جاسوس کرده و اهداف پلید خود را دنبال کنند.نوشته شده در چهارشنبه 17 خرداد 1391 توسط هادی صاحب نام
مقام معظم رهبری

نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin