تبلیغات
بسیج دانش آموزی تربت حیدریه - دور دوم انتخابات مجلس، 15 اردیبهشت

بسیج دانش آموزی تربت حیدریه
انقلاب فضای مجازی

بزرگ مردتاریخ

جستجو
مطالب اخیر
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

احمدی‌نژاد: كسانی كه مانع آبادانی ایران می‌شوند از صهیونیست‌ها بدترند
دور دوم انتخابات مجلس، 15 اردیبهشت
وزیر كشور اعلام كرد: با توافق شورای نگهبان، روز جمعه 15 اردیبهشت ماه 1391، انتخابات مرحله دوم مجلس شورای اسلامی در 33 حوزه انتخابیه كه انتخابات در آنها به دور دوم كشیده شده، برگزار خواهد شد.

به گزارش ایرنا، مصطفی محمدنجار این مطلب را دیروز در آخرین نشست استانداران سراسر كشور در سال 90 كه با حضور ریاست جمهوری و معاون اول رئیس‌جمهوری، وزرای جهاد كشاورزی، نیرو و تعاون، كار و رفاه اجتماعی به همراه مدیران استانی برگزار شد، بیان كرد.

وزیر كشور افزود: در مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی، تكلیف 65 كرسی باقیمانده با رقابت 130 نفر از نامزدها مشخص خواهد شد. وزیر كشور افزود: همكارانمان در ستاد انتخابات، ستادهای استانی و هیات‌های اجرایی، همه تمهیدات لازم را برای برگزاری شایسته مرحله دوم انتخابات پیش‌بینی و اتخاذ كرده‌اند.

رئیس‌جمهور: نهضتی بزرگ‌تر از مسكن مهر باید در كشاورزی ایجاد كنیم

همچنین رئیس‌جمهور طی سخنانی در این نشست با بیان این‌كه بخش كشاورزی كشور، ظرفیت بسیاری برای گسترش تولید و ایجاد اشتغال دارد و فقط نیازمند یك جهش و اقدام انقلابی در بخش مدیریت است، تاكید كرد: باید نهضتی بزرگ‌تر از مسكن مهر در عرصه كشاورزی ایجاد كنیم.

به گزارش ایرنا، محمود احمدی‌نژاد ، كشاورزی را پایه اقتصاد عنوان كرد و گفت: بدون صنعت، عمران و خدمات شاید بتوان زندگی را به نحوی گذراند، اما بدون غذا و محصولات كشاورزی ادامه زندگی ممكن نیست. همچنین ایران، استعدادهای عظیم و ظرفیت‌های فراوانی برای توسعه كشاورزی دارد كه باید برای افزایش تولیدات و ایجاد اشتغال در بخش كشاورزی آنها را فعال كرد.

وی با اشاره به حجم بیش از 950 میلیارد دلاری اقتصاد ایران و سهم حدود یك چهارمی محصولات كشاورزی از این رقم خاطرنشان كرد: اگر در سال‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی، 20 درصد از منابع سالانه كشور را به بخش كشاورزی تخصیص می‌دادیم، امروز هم كشاورزی و هم ایران وضعیت دیگری داشتند.

احمدی‌نژاد از مدیران جهاد كشاورزی سراسر كشور خواست تا ذهن خود را از قید و بندهای تفكرات و تصورات پیش از این رها كرده و نگاهی جدید به توانمندی‌ها و ظرفیت‌های كشاورزی كشور داشته باشند.

رئیس‌جمهور افزود: در سال 91 علاوه بر ارقام بودجه حدود 15 هزار میلیارد تومان منابع برای توسعه كشاورزی در نظر گرفته شده است كه اگر این مقدار نیز كافی نباشد دولت آمادگی دارد برای طرح‌های كشاورزی خط اعتباری ایجاد كند.

رئیس‌جمهور تاكید كرد: البته كار باید بر اساس برنامه انجام شود تا فرصت طلبان و سودجویان با سوء‌استفاده از فضای ایجاد شده به روند كار آسیب نزنند. باید دانش متخصصان كشاورزی پای كار آورده شده و با تجربه كشاورزان تلفیق شود.

احمدی‌نژاد با اشاره به هدفگذاری صورت گرفته در دولت برای افزودن 2 میلیون هكتار به اراضی در حال كشت كشور، تصریح كرد:‌ بنا به درخواست استانداران باید سهمیه هر استان از این میزان تعیین شده،‌ مسوولیت‌ها محول شود و هفته به هفته از روند پیشرفت كار گزارش ارائه شود.

احمدی‌نژاد با بیان این‌كه كسانی كه مانع آبادانی ایران می‌شوند از صهیونیست‌ها نیز بدترند، افزود: جنایت و كشتار برخاسته از ذات صهیونیست‌هاست، اما كسانی كه برای اعتلای عزت ایران مانع‌تراشی می‌كنند از صهیونیست‌ها هم بدترند؛ چراكه جمهوری اسلامی ایران حاصل خون همه شهدای راه حق در طول تاریخ است.نوشته شده در یکشنبه 6 فروردین 1391 توسط هادی صاحب نام
مقام معظم رهبری

نویسندگان
آمار سایت
Blog Skin